Архів новин

news photo

15.09.2020

Визначено головних претендентів на здобуття Премії

Члени Почесної Експертної Ради розглянули анкети номінантів Премії «Найкраща медична сестра -2020» та обрали головних претендентів на здобуття престижної нагороди у галузі медсестринства.
Зазначимо, що перед Радою постала непроста місія — обрати найкращих представників медсестринства серед кращих. І все це заради того, щоб уже в листопаді вся Україна дізналася імена своїх відважних героїнь у білих халатах.
Цьогоріч географія Премії охоплює різні регіони України, різні вікові групи, розповідає дивовижні та такі єдині в любові до пацієнта історії життя наших номінантів. Ми отримали анкети з Запоріжчини, Дніпровщини, Львівщини, Вінниччини, Одещини, Тернопільщини, Черкащини, Київщини та інших областей. Нашій наймолодшій номінантці всього 28 років, а найдосвідченішій — 71! Кожен із номінантів — унікальний та заслуговує на відзнаку.
Почесна Рада на чолі з професором Іллею Ємцем відібрала анкети номінантів за встановленими Положенням про Премію критеріями у чотирьох номінаціях: Сестра-Відкриті обійми, Сестра-Милосердя, Сестра-Превенція та Сестра- Наставник.
До складу Експертної Ради увійшли: Кубанський Сергій Анатолійович – голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я, медичний адвокат, Піддубна Інна Анатоліївна – головна медична сестра ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», Ковальчук Ольга Валентинівна – головна медична сестра Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», Остапчук Ліліана Михайлівна – головна медична сестра Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України, Бубович Андрій Вікторович – головний старшина Командування медичних сил Збройних сил України, Кривко Юрій Ярославович — ректор ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», заслужений професор ЛНМУ ім.Данила Галицького, доктор медичних наук, професор, Підмогильна Лідія Григорівна – директор Вищого навчального закладу «Київський медичний коледж ім. П. І. Гаврося», заслужений працівник охорони здоров’я України, Рожкова Олена Сергіївна – директор Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце».
Церемонія нагородження та оголошення переможців відбудеться у листопаді 2020 року, дату, місце та формат проведення буде оголошено додатково.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінці Facebook.

Розгорнути

Згорнути

news photo

02.08.2020

Церемонія нагородження номінантів відбудеться в листопаді

Ми активно готуємося дивувати вас цікавими форматами, несподіваними гостями та історіями наших неймовірних номінанток.
Нагадаємо, що позаду етап подачі анкет, відбору претендентів на перемогу членами Почесної Експертної Ради, а попереду — найголовніша подія медсестринства цієї осені! Квінтесенція нашої Премії — урочисте нагородження номінанток у чотирьох категоріях: Сестра-Відкриті обійми, Сестра-Милосердя, Сестра-Наставник та Сестра-Превенція.
Ми піклуємося про здоров’я кожного причетного до Премії, тому дуже ретельно розробляємо формат проведення заходу, міри безпеки та мінімізації поширення хвороби. Зовсім скоро, в одній із наступних новин, буде оголошено формат, дату та місце проведення урочистої Церемонії.
Обіцяємо, що свято медсестринства буде яскравим та запам’ятається кожному з глядачів та учасників на довгі роки.

Розгорнути

Згорнути

news photo

13.05.2020

Старт премії «Найкраща медична сестра України 2020»

12 травня в ефірі ХІ Міжнародного конгресу «Медсестри проти COVID-19» директор Фонду Олена Рожкова-Буряк оголосила про прийом анкет на здобуття премії «Найкраща медична сестра України 2020»!
Це унікальна нагорода, ініційована Фондом у 2019 році, у якій немає переможених! Головний символ Премії — ангел, як уособлення сили духу, відданності та професійності наших героїв-номінантів.
Зовсім скоро, в жовтні 2020 року, відбудеться святкова церемонія нагородження «ангелів у білих халатах», які у чотирьох номінаціях змагатимуться за звання «Найкраща медична сестра 2020»!
Цьогоріч, у зв’язку із пандемією COVID-19, ми запровадили спеціальну номінацію «Медична сестра-превенція», аби відзначити професійну майстерність, відважність та силу духу медсестер, які знаходяться на «лінії вогню» у протистоянні COVID-19 та ризикують власним здоров’ям заради пацієнтів.
Встигніть заповнити анкету на участь у Премії або номінувати медичну сестру, яка заслуговує на звання «Найкраща медична сестра України 2020»!

Розгорнути

Згорнути

news photo

15.05.2019

10 травня 2019 року у Львовi в Театрі ім. Марії Заньковецької відбулась надзвичайна подія.

Вперше Міжнародним благодійним фондом «Дитяче серце» спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії, Київською міською профспілкою працівників охорони здоров’я, Львівською медичною академією ім. Андрея Крупинського проведена премія «Найкраща медична сестра України» в рамках X Міжнародного конгресу «Медсестринство – крок у майбутнє: безпечне лікарняне середовище».
Це було справжнє свято, яке відбулося завдяки старанню та копіткій роботі всього творчого коллективу: Олени Рожкової-Буряк, Юря Моісеєнка, Григорія Палія, Ділявера Усейнова, Павла Ковальова, Ірини Фуголь, Бориса Субоча, Станіслава Барачевського, Христини Бабій, Влада Мошко, Юлії Пекарської, Юлії Смол’янової, Вєри Бабіч, Ірини Сидорчук, та артистів Дарини Красновецької, Юліка та Блажко Наталії.
Та неймовірним сюрпризом для всіх стало поява на сцені відомого ведучого та шоумена Юрія Горбунова, який блискуче провів церемонію нагородження!
Премію підтримав флагманський та найбільший авіаперевізник України — «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ). Компанія пропонує послугу з надійного і дбайливого перевезення пасажирів з особистими потребами на ношах. Цілковито поділяючи цінності організаторів заходу, авіакомпанія МАУ підготувала для трьох медсестер – переможців Премії – сертифікати на переліт рейсами по Україні.
Генеральним партнером Премії стала Фінансова компанія «Тандем- Фінанс» – платіжні термінали 2 click. Якщо Ви вважаєте, що медсестра є обличчям української сучасної лікарні та відзначення найкращих медсестер України слугуватиме каталізатором підвищення статусу медсестри у суспільстві та сприятиме приверненню уваги громадськості до проблем цієї важливої професії, то ви можете підтримати медсестер через платіжні термінали, натиснувши на логотип Центру дитячої кардіології та кардіохірургії у розділі Благодійність.
Дякуємо всім партнерам та меценатам, які надали подарунки та призи для лауреатів Премії.

Розгорнути

Згорнути

Політика конфіденційності

Всі матеріали з нашого сайту захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (Редакція станом на 05.12.2012). Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за наявності посилання на першоджерело. Використання наших матеріалів без посилання на джерело буде розцінено, як порушення авторського права.