Архів новин

news photo

14.05.2022

Відбулось нагородження Премією «Найкраща медична сестра України 2021»

В рамках XІІІ Міжнародного конгресу медичних сестер «Медсестринство під час війни», відбулось нагородження Премією «Найкраща медична сестра України 2021».
Зйомки нагородження в цьому році відбулося на двох локаціях: Київ та Львів.
На почесне звання кращої медсестри України претендували учасниці з усіх куточків нашої країни, які надіслали свої анкети на сайт www.medsestra.org.ua
Всі медсестри-переможниці заслуговують на визнання за високу професійну майстерність та людські якості, притаманні цій професії.
Ось імена всіх переможниць у чотирьох номінаціях.
Номінація «Сестра-Відкриті обійми»
ІІІ місце Космач Наталія Андріївна, медична сестра, Амбулаторія №7, Запорізька область, м. Бердянськ
ІІ місце Вашкевич Ірина Олександрівна, старша медична сестра, КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2», м. Миколаїв.
І місце Живиця Юлія Петрівна, відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації дітей з перинатальною патологією, НДСЛ «Охматдит», м. Київ,.
Номінація «Сестра-Милосердя»
ІІІ місце Лєбєдєва Ольга Сергіївна, медична сестра, молодший сержант, Військоао-медичний клінічний центр Південного регіону м. Одеса.
ІІ місце Кузьменко Роза Оганесовна, медична сестра ендоскопічної хірургії хірургічної клініки, старший сержант, Північний регіон Військова частина А3306, м. Харків.
І місце Хом’як Оксана Володимирівна, старша медична сестра, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, м. Львів.
Номінація «Сестра-Наставник»
ІІІ місце Фагоцист Любов Зіновіївна, головна медична сестра, КНП «Романівська лікарня». Житомирська область, м. Романів,
ІІ місце Максимчук Алла Михайлівна, заступник директора з медсестринства, КНП «Київська міська клінічна лікарня № 3», м. Київ,
І місце Наконечна Таїса Василівна, головна медична сестра, Клінічна лікарня «Феофанія».
Номінація «Сестра-Превенція»
ІІІ місце Добрінова Любов Ярославівна, сестра медична-анестезист відділення анестезіології та інтенсивноїтерапії, КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня».
ІІ місце Заволока Аліна Вікторівна, сестра медична анестезистка, КНП «Київська міська клінічна лікарня №7».
І місце Уланюк Ірина Михайлівна, медична сестра травматологічного відділу, Сокальська Центральна районна лікарня, Львівська область, м. Сокаль.

Розгорнути

Згорнути

news photo

13.05.2022

XІІІ Міжнародний Конгрес медичних сестер

12 травня 2022 року, у Всесвітній день медичної сестри, відбувся XІІІ Міжнародний конгрес медичних сестер «Медсестринство під час війни».
Через війну в країні наші медсестри та медбрати насправді є справжніми янголами-охоронцями та працюють задля перемоги, хто у тилу, а хто насправді знаходиться на «лінії вогню», ризикуючи власним життям.
Тому для усіх працівників цієї професії з різних країн світу було організовано Міжнародний конгрес медсестринства, який відбувся в онлайн-форматі на нашому YouTube-каналі.
Під час Конгресу учасники змогли подивитись змістовні доповіді та поради медиків не тільки з України, а з інших країн: Литви, Даній, Італії та привітання від зіркових гостей.
Також в рамках Конгресу відбулось нагородження Премією «Найкраща медична сестра України 2021».

Розгорнути

Згорнути

news photo

22.11.2021

Переможці відзнаки «Найкраща медична сестра України - 2021» обрані

Цьогоріч географія відзнаки «Найкраща медична сестра України» значно розширилася. Миколаїв, Бердянськ, Сокаль, Южноукраїнськ, Львів, Харків, Одеса, Київ, Романів Житомирської області.
Для того, щоб визначити переможців, наші учасниці вперше виконували завдання на оцінювання своїх професійних знань. І ось найкращих обрано.
Експертною Радою Премії «Найкраща медична сестра України», засідання якої відбулось 17 листопада 2021 року в онлайн режимі, було визначено 12 найкращих медсестер у чотирьох номінаціях. Їх імена будуть названі на щорічній церемонії нагородження Премії «Найкраща медична сестра України» вже у грудні.
Наші нагороди «Ангели-милосердя» вже чекають на своїх переможців.

Розгорнути

Згорнути

news photo

13.05.2021

XІІ Міжнародний Конгрес медичних сестер

12 травня 2021 року, у Всесвітній день медичної сестри відбувся XІІ Міжнародний Конгрес «STOP COVID: медсестри в справі».
Сьогодні через ситуацію з епідемією коронавірусу медичні сестри знаходяться на «лінії вогню» та ризикують власним здоров’ям заради пацієнтів, щоразу підтверджуючи, що в медицині немає випадкових, є лише за покликанням!
Саме тому було організовано для усіх проактивних медичних сестер з різних країн світу інтерактивну платформу обміну знаннями та досвідом — Міжнародний конгрес медсестринства, який відбувся в онлайн-форматі на YouTube-каналі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.
На учасників Конгресу очікували змістовні практичні доповіді та поради медиків з Іспанії, Косово, Литви та несподівані сюрпризи від зіркових гостей.

Розгорнути

Згорнути

Політика конфіденційності

Всі матеріали з нашого сайту захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (Редакція станом на 05.12.2012). Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише за наявності посилання на першоджерело. Використання наших матеріалів без посилання на джерело буде розцінено, як порушення авторського права.